O grze miejskiej

Czym jest gra miejska?

Gra miejska jest to forma rozrywki, w której wykorzystuje się przestrzeń miejską jako element rozgrywki. Szczególną zaletą jest połączenie wielu innych gier (podchody, happeningi uliczne, flash moby, gry komputerowe) w jedną całość, co wpływa na jej atrakcyjność . Tematyka gry jest zróżnicowana, począwszy od wydarzeń historycznych, przez powieści, po historie wymyślone przez autorów gry. Głównym celem gry jest integracja, współpraca zespołowa oraz dobra zabawa połączona z edukacją. Gra, do której cię zapraszamy jest już drugą tego typu rozgrywką organizowaną na terenie Debrzna. 

 

Dla kogo jest gra?

Praktycznie dla każdego kto ma ochotę aktywnie spędzić kilka godzin. Grać mogą zespoły od 2 do 5 osób. Im więcej graczy, tym lepsza zabawa i ciekawsza rozrywka. Aby wziąć udział w grze wystarczy po prostu przyjść chwilę przed godziną 10:00 4 września do parku miejskiego w Debrznie. Zachęcamy także do dokonywania rejestracji na naszej stronie. Rejestracja online pozwoli nam lepiej przygotować rozgrywkę, a Wam da najświeższe informacje o wydarzeniu. Jeżeli chcesz, to możesz zarejestrować drużynę przynosząc zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Debrznie, Centrum Kultury Sportu i Turystyki lub do Baszty Młyńskiej.

 

Jak będzie przebiegała gra miejska w Debrznie?

Już 4 września 2021 miasto staje się jedną wielką planszą do gry. Przybyli uczestnicy podążać będą ulicami, aby dotrzeć do wyznaczonych przez organizatorów punktów. W czasie wydarzenia nic nie będzie takie jak zwykle. Każdy gracz  musi być skupiony i mieć „oczy szeroko otwarte”, ponieważ na każdym rogu może czekać niespodzianka lub pułapka, która zwiększy lub osłabi szanse na jego wygraną. Podejmij wyzwanie i weź udział w grze miejskiej w Debrznie. Jest to już druga rozgrywka organizowana na tym terenie. Wszystkich uczestników czeka dobra zabawa.